Viski ısmarlayana vücudumu ısmarlıyorum

Viski ısmarlayana vücudumu ısmarlıyorum - Resim1

Ad Details

  • Listelenmiş: 1 Aralık 2021 19:43
  • Süre sonu: This ad has expired

Açıklama

Ben deniz Meral. 32 yaşında Hatay’dan geliyorum. Kaldığım ev arkadaşlarıyla tartışıp Gaziantep’e geldim. Orada özel olan bir kuruluşun muhasebesini tutmaktaydım. Her şeyden çok sıkıldım ve aşırı ilgi beni fazlasıyla bunalttı. Kaldığımız kasaba çok küçük olduğu için adımın çıkmasını istemiyordum. O yüzden gizliliğe önem veren kişilerle seks hayatımı devam ettiriyordum. Gece yarısı misafir gelen arkadaşımın sevgilisi odaları karıştırmış. Karanlıkta koynuma girdi. ilk başta istemsizce çığlık attım. Sonra ağzımı kapatıp benimle seks yaptı. şimdi size soruyorum benim bu olayda suçu var mı? Üstüne içime boşaldı. Tam 15 boyunca ”hamile miyim?” diye korkmaya başladım. Eczaneye gidip test almaktan bile çekiniyordum.

O günler geride kaldığı için çok mutluyum. İş hayatımda kendi evimi alacak kadar para biriktirdim. Ucuz Şahinbey  Binevler semtinde küçük sayılacak ev buldum. Kendine ait bahçesi var ve bana fazlasıyla yetiyor. Şimdiye kadar bir tek müşteri bile ayarlamadım. Çünkü amacım ilk önce çevre edinmek. tabi bunu kaliteli insanlara yapmak istiyorum. Yol iz bilmediğim için beni eğlence mekanlarına götürüp gezdirmeli. Sadece viski ısmarlayana vücudumu ısmarlıyorum. Bu teklifi size hiç bir Gaziantep escort yapmaz. Bu sitede bir çok kızın profilini okudum ve içlerinden bedava, zevk için sevişecek birine rast gelmedim. Belki de vardır ama benim gibi isteki olabileceğini sanmıyorum. Bir duble viskinin fiyatı ne kadar ki?

Amacım alkol değil, kaliteli beylerle ilişkiye girmek olduğunu herkes anlamıştır. serseri adamlardan oldum olası nefret etmişliğim vardır. Onları elit olanlardan ayırmak için en mantıklı yolun bu olduğunu düşündüm. Sakın oraya giderek çok şey ısmarlayacağımı sanmayın. Üstelik sizin beni göreceğiniz yeri bile bilmiyorum. Gittiğimiz yer Antep hudutları içerisinde olsun yeter.

Şimdiye kadar yaptıklarımı değil yapmadıklarımı yazsam daha iyi olacak. Mesela anal seks hiç yapmadım ve yapmayı da düşünmüyorum. Kondomsuz ilişkiye mecburiyetten 1 seferliğine girdim. Bundan sonra kesinlikle olmayacak. Ben doğum kontrol hapı yada ertesi gün ilaçlarına güvenmiyorum. Bana madem sen eğlence istiyorsun neden kendine sevgili yapmıyorsun diye sorabilirsiniz. Cevabım ise kıskançlıktan hiç hoşlanmam.

Eski sevgilim dünya yakışıklısıydı. Ama gel görelim ki hafta da bir bana evlenme teklif ederdi. Hayatımı yaşamadan asla evlenmem. Annem gibi ev hanımı olmak istemiyorum. Muhasebecilik yapmakta istemiyorum. Şuan için rotam günde bir kaç kadeh bana viski ısmarlayacak, dünya dertlerinden beni arındıracak, saat başı seks yapacak ve kaslı birine ihtiyacım var. Daha doğrusu biri değil birilerine ihtiyacım var. O birisinin bunu okuya kişinin olduğunu biliyorum. Telefon numaramı paylaşmamamın sebebi mail atmayı bilen teknolojiyle haşır neşir olanlara ulaşım sağlamak istiyorum. Çünkü her zaman seks yapmayacağım. Muhabbet etmek de o kadar önemlidir.

Listing ID: 25561a7cab99ce8b

  

Cevap Bırakın